Fotografia Warszawa

Każdy z nas będąc na wakacjach napotkał na swojej drodze handlarzy, którzy naganiają turystów do swoich sklepów czy restauracji oferując najniższe ceny oraz dużą porcję jedzenia… Wystarczy jednak oprzeć się tym sugestiom i wybrać się w odleglejsze miejsca, z dala od popularnych turystycznych szlaków, by kupić prawdziwie lokalne produkty lub zjeść pyszne i pachnące świeżością danie. Do tego w przystępnej cenie i na pewno smaczniejsze.

Tak samo z fotografem. Należy sobie zadać pytanie czy będziemy zadowoleni z efektu oglądając swoje zdjęcia za jakiś czas. Czy zależy nam na tysiącach przeciętnych zdjęć, czy kilkudziesięciu rewelacyjnych, które będą towarzyszyć Wam przez całe życie? Stoicie teraz przed wyborem między fast foodem, a porządną restauracją.

Jeśli zależy Wam na jakości, a nie ilości – zapraszamy do współpracy.

Radosław Florczak
Beata Cała

Fotografia Warszawa

Beata Cała

Moja przygoda z fotografią zaczęła się wiele lat temu. Pamiętam, kiedy byłam małą dziewczynką, jakie wrażenie wywarł na mnie aparat fotograficzny Smiena, który leżał u moich rodziców w szafie. To właśnie wtedy zaintrygował mnie fakt, jak w takim małym, prostym urządzeniu można zachować tyle emocji i wydarzeń. Teraz leży u mnie w szafie i mam do niego wielki sentyment.

Najbardziej inspirują mnie ludzie którzy dają mi energię do tworzenia nieszablonowych i oryginalnych prac. Specjalizuję się w fotografii portretowej, ślubnej oraz reportażach. Wykonuję również portfolia dla modelek i modeli. Nieustannie rozwijam się dążąc do perfekcji, dlatego trafiłam Szkoły Fotografii i Grafiki Projektowej w Warszawie.

Beata Cała
Fotografia Warszawa

Beata Cała
Radek Florczak

Lubię gotować! – Ach, czy to strona fotografa?
Lubię łączyć smaki! – hm… zupełnie niezrozumiałe, prawda?
Lubię dobrą zabawę! – ooo! Już bliżej!
Lubię szczęśliwych ludzi! – robi się gorąco…
Lubię to wszystko pokazywać na fotografiach! – A jednak dobrze trafiliście!

Chcę się znaleźć w środku Waszej zabawy.
Chcę wczuć się w atmosferę: tę romantyczną i tę szaloną.
Chcę poczuć to, czego Wy doświadczacie.

Mogę uchwycić to wszystko na fotografiach, które z dumą będziecie mogli pokazywać, jeśli tylko Wy zechcecie.
Jeszcze się wahasz? Nieprawdopodobne! Może przekona was to, że jestem fotografem z praktyki i wykształcenia? hm… wolicie kogoś kreatywnego, kto od wielu lat pracuje w reklamie tworząc nagradzane kampanie? Jakby to powiedzieć – to także ja!

Radek Florczak
Fotografia Warszawa

Radek Florczak